Hakkımızda

Aftekin Oto Kilit, Cam Kriko ve Transponder Anahtar Sistemleri 1991 yılından günümüze sektörde faaliyetlerini sürdürmektedir. Otomotiv sektöründe; kilit, anahtar, kontak tamiri, ayna tamiri, sunroof tamiri ve immo sistemleri üzerine uzman kadrosu ve geniş ürün yelpazesi ile hizmet ve ürün saglamaktadır. Ürün yelpazemizde bir çok markaya ait ürünler bulunmaktadır.

Merkezi İzmir’de bulunan firmamız 2 adet mobil aracıyla tüm Türkiye’ye ürün tedariği sağlamaktadır. Gelişen teknoloji sayesinde İnternetten ürün siparişi aracılığıyla istenilen ürünler en kısa zamanda alıcılara gönderilmektedir.

Yurtdışında da faaliyetlerde bulunan firmamız, birçok değişik ülkedeki müşteriyle irtibat halindedir.
İlk amacımız sektörümüzle ilgili tüm parçaları stoklarda bulundurmaktır. Diğer ürün sağlayacılarından farklarımız şunlardır;

Aftekin Oto Kilit’e tüm mesai günlerinde 09:30-18:30 arası ofis telefonu, email, Skype, Whatsapp’la ulaşabilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş yapılır.

Bu sebeplerden dolayı Aftekin’le güvenle çalışabilirsiniz. Ürün çeşitlerimizi gün geçtikçe arttırıyoruz. Eğer websitemizden çözüme ulaşamazsanız, bize bildirin. Maille fotoğrafları gönderdiğinizde,size en uygun geri dönüş yapılır.

– Ürün kalitesi genelde düşüktür.
(Aftekin Oto Kilit ürünü yapar ve ilk önce kendi servisinde kullanır. Bu tecrübe sayesinde ürünler en üst düzey kalitede üretilir)
– Genelde ürün teslimatları uzun sürer.
(Aftekin Oto Kilit’te ürünler en kısa zamanda kargoya verilir.)
– Aracılarla muhatap olmak zorunda kalmazsınız.
(Direkt üreticiyle muhatap olur, daha makul fiyatlarla karşılaşırsınız.)
– Genelde ürün iadesi ve değişimi sağlanmaz.
(Sorunlar bizden kaynaklandığı müddetçe, ürün değişimi veya tazmini sağlanır.)
– Muhatap bulamazsınız.